SPZOZ Sądeckie Pogotowie Ratunkowe

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste
Sekcje
Narzędzia osobiste

Strona podmiotowa Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego Strona Starostwa Nowosądeckiego Strona miasta Nowego Sącza

Nawigacja: Start Działalność Wydarzenia Przekazanie ambulansów dla Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego

Przekazanie ambulansów dla Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego

 

W piątek 26 czerwca 2020r. w Siedzibie Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego Marszałek Witold Kozłowski oraz Wicemarszałek Łukasz Smółka przekazali 2 z czterech nowoczesnych, w pełni wyposażonych ambulansów, które zostały zakupione w ramach  Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej  Pakietu Medycznego. Koszt zakupu dwóch ambulansów przekazanych w dniu 26 czerwca 2020r.  wynosi 1.238.599,70 zł.
Przekazane karetki przyczynią się do odmłodzenia floty samochodowej Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego oraz w szczególny sposób wspomogą walkę z pandemią COVID-19.

W piątek 26 czerwca 2020r. w Siedzibie Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego Marszałek Witold Kozłowski oraz Wicemarszałek Łukasz Smółka przekazali 2 z czterech nowoczesnych, w pełni wyposażonych ambulansów, które zostały zakupione w ramach  Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej  Pakietu Medycznego. Koszt zakupu dwóch ambulansów przekazanych w dniu 26 czerwca 2020r.  wynosi 1.238.599,70 zł.Przekazane karetki przyczynią się do odmłodzenia floty samochodowej Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego oraz w szczególny sposób wspomogą walkę z pandemią COVID-19.

 

Link do strony Urzędu Marszałkowskiego z uroczystości - kliknij tutaj.